Душек Diоna, едностран 90/200 | Велеа Хоум

Diona

Душек, едностран 90/200 , 90/200

23600 ден
Попуст: -41%
13800 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 30 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Висина на душекот 22 см (+/- 1см)
Состав на душек
- Антибактериски текстил
- Мемори пена во прошивањето
- Мека пена
- Мемори пена
- Рамка од материјал од иглолисно дрво
Модел Диона едностран душек има јадро од еластична пена и слој од мемориска пена. Високо технолошката мемориска пена реагира на топлината на телото и го добива обликот на неговите облини, се прилагодува на неговата позиција и помага целосно да се релаксира додека рамномерно не се добие неговиот притисок на површината на душекот. Ако ја ставите раката на неа, тоа ќе остави „отпечаток“ што ќе остане дури и откако ќе ја кренете раката. Достапен е со висококвалитетен текстил, кој има антибактериски третман, а дополнителниот слој на Memory пената во прошивањето го подобрува чувството на мекост и удобност. Едностраниот модел Диона има вградена рамка од материјал од иглолисно дрво, што му дава дополнителна цврстина и стабилност на душекот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини/декори со оние на екранот на вашиот уред. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (90/200)
Пакет 1: 90/200/22 см, тежина 15 кг.

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Diona 360.00 ден. 480.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не