Душек King Queen bonnell, двостран 140/200, King Queen бонел, 140/200 | Велеа Хоум
King Queen бонел

140/200, Двостран душек , 140/200

Душек King Queen bonnell, двостран 140/200 1
Душек King Queen bonnell, двостран 140/200 1_thumb
15800 ден
9600 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Дебелина на душекот:
- 18 см +/- 1 см.
Состав / структура
- Ткаенина на King Queen / 225 г / м2 / - зашиена со 200 гр полиестерска обвивка и 4 мм пена
- полиестерска памучна волна - 900 гр.
- латекс филц 800 g / m2
- пролетен пакет „Bonel“ - 14 см.
Душекот на кралицата кралица може да се класифицира како средно мек душек кој обезбедува доволно удобност за добар ноќен сон. Јадрото на душекот е изработено од пружини тип бонел. Еластична полиуретанска пена и памучна волна создаваат анатомски слој кој ги апсорбира кривините на телото и обезбедува удобна положба за спиење. Слојот од латекс филц ги изолира и приглушува пружините и го зачувува квалитетите на единечните слоеви. Пријатната на допир ткаенината создава чувство на удобност и нежност. Плочката на душекот е изработена од специјален 3Д материјал за дишење што обезбедува максимална циркулација на воздухот.
Обрнете внимание!
Периодичното вртење на двострани душеци ја зачувува удобноста и го продолжува нивниот живот.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (140/200)
Пакет 1: 140/200/18 см, тежина 40 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
King Queen бонел 100.00 ден. 700.00 ден. 200.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не