Двостран душек со мемори пена Лео Бебе 60/120 | Велеа Хоум

Лео бебе сo мемори пена

60/120, Двостран душек со мемори пена , 60/120

4000 ден
Попуст: -28%
2900 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 15 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Двостран душек со мемори пена Лео Бебе
Димензии: 60/120 см.
Материјали :
- памук ватиран жакард, порабен со памучна вата
Јадро:
- сунѓер 10 (+/- 1см) см.
- едностран слој од меморија пена од 2 см
За максимална удобност и уште помирен и здрав сон за вашето дете, додадовме повеќе мекост и нежност на душеците Лео Бебе. Дополнителниот слој на мемориска пена создава неспоредливо чувство на обвивка и галење, што е уникатно смирувачко средство при немирно спиење. Тој е направен од материјали кои се целосно безопасни за здравјето на бебињата. Ткаенината е силна и е отпорна на нечистотија. Текстилот е мек и пријатен за допир, нежен на чувствителна детска кожа. Јадрото на душекот е направено од сунѓер со соодветна густина, обезбедувајќи стабилна основа, која се препорачува за првите години од периодот на интензивен раст.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1 (60/120)
Пакет 1: 60/120/10 см, тежина 3 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Лео бебе сo мемори пена 200.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не