Фотелја Марго | Велеа Хоум

Марго

Фотелја , сивa

18900 ден
14000 ден*
*Со картичка Велеа Хоум

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

сивa

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L73 B78 H112 см.
Лицев материјал:
- текстил: полиестер
Тапацир / пополнување:
- основа цик-цак пружини
- полиуретанска пена
Градба:
- цврсто дрво, иверица, шперплоча, метал
Пронајдете го вашето најпријатно место дома и уживајте во спокојството. Марго фотелјата ќе ви овозможи беспрекорна удобност да го поминете секој момент во расположени во удобноста на домот. Карактеристичната силуета на фотелјата му дава стил и индивидуалност на ентериерот. Фотелјата е тапацирана со висококвалитетна ткаенина со мека и плишана површина пријатна на допир.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 82/77/95 см, тежина 15 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Марго 360.00 ден. 240.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не