Фотелја Принцес II + клик-клак механизам | Велеа Хоум

Принцес II

Фотелја + клик-клак механизам , сив + бела кожа

19700 ден
Попуст: -36%
12500 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 30 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Седнете удобно во нашата кралска фотелја Принцес.
- димензии: L125 B95 H85 / 40 см.
- димензии во извлечена форма: 60/120 см.
- тапацир: текстил Сохо + еко кожа во наведените комбинации на бои
- основа на тапацир: ремени
Предности:
Механизам тип клик-клак
Сандак
Перница 45/45 см.
Најдобар начин да се опуштите дома е да ја изберете удобноста на фотелјата Принцес. Максимална удобност, практичност со висок квалитет се карактеристиките на овој модел што ќе му го освои местото на едно домашно милениче Фотелјата е тапацирана со висококвалитетна ткаенина со мека и плишана површина пријатна на допир, отпорна на абење. Пополнувањето е направено од материјали со густина и еластичност погодни за висока удобност. За да уживате во одморот, користете го вградениот клик-клак механизам.
Ногарките на фотелјата Принцес, се чуваат во сандакот под седиштето при транспорт
Одржување: Користете микрофибер крпа натопена во раствор со млака вода и неутрален сапун.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 130/86/80 см, тежина 39 кг.
 
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Принцес II 360.00 ден. 720.00 ден. 200.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не