Канцелариски стол Торин | Велеа Хоум

Торин

Канцелариски стол

6400 ден
Попуст: -30%
4400 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Канцелариски стол Торин
Димензии:
- L63 B62 H108 / 115 см.
Тапацир:
- лицев материјал, еко-кожа PU
- полнење: полиуретанска пена
- ротација на 360 °
- амортизер на гас
- Механизам за лулкање Тилит со заклучување и прилагодување на силата на лулкање според тежината
- тапацирани потпирачи за рака со функција
- еластична и издржлива еко кожа со лесно одржување
Столот Торин создава удобност и подесена работа за секојдневна канцеларија. Моделот има одлична функционалност и обезбедува слобода на движење во седечка положба, прилагодување на висината на седиштето, како и отстранлив потпирач за рака. Торин столот е тапациран со еко кожа и еластично полнење, овозможувајќи пријатно мека и удобна подлога кога седите. Амортизерот на гас ви овозможува непречено да ја прилагодите висината на седиштето што е пријатно за вас. Со механизам за нишалка што може да се прилагоди на товарот, можете да се одморите и за релаксирачка пауза. Столот доаѓа во здрав и лесен пакет што може да се носи со упатства за монтирање кои лесно се следат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Торин 600.00 ден. 240.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не