Кожна спална Латина за душек 160/200 | Велеа Хоум

Латина

Кожна спална за душек 160/200 , беж

22200 ден
Попуст: -41%
13100 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Спалната е погодна само за двостран душек 160/200 см.
Спалната е достапна со подлога за душек - букови летви.
Не може да се користи механизам за подигнување на душекот.
Димензии:
- L165 B210,5 H91 см.
Материјали:
- лицев материјал: висококвалитетна еко кожа
Тапацир/пополнување:
- полиуретанска пена, дополнителни материјали за тапацир
Конструкција:
- иверица, цврсто дрво
За модерниот дом, големата и удобна спална соба е гаранција за целосен одмор и релаксирачки сон. Спалната соба Латина е тапацирана со висококвалитетна еко кожа. Ткаенината е издржлива, пријатно мека површина на допир. Основата на душекот се состои од посебни летви. Тие се изработени од ламинирано буково дрво, кое се карактеризира со голема јачина и јачина на оптоварување. Ламелните чевли се фиксираат со држачи кои не дозволуваат поместување при употреба.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Наведената цена не вклучува душек.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 166/90/10 см, тежина 23 кг.
Пакет 2: 202/21/15 см, тежина 25 кг.
Пакет 3: 202/20/15 см, тежина 15 кг.
Пакет 4: 80/15/12 см, тежина 8,6 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Латина 1320.00 ден. 600.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не