Кујнска аголна гарнитура Ивекс | Велеа Хоум

Ивекс

Кујнска аголна гарнитура , кафeaва кожа + млeко сo какао кожа , лев

40100 ден
Попуст: -32%
27100 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
L209 B127 H78 см.
- површина за спиење: 110/181 см.
Тапацир:
- лицев материјал: еко кожа
- полнење: полиуретанска пена
Конструкција:
- иверица, цврсто дрво
Предности:
* трансформација во кревет: механизам за спуштање
* сандак
Ивекс дава стил и индивидуалност на модерната кујна. Софата е тапацирана со високо квалитетна еко кожа - ткаенина со пријатна мазна и мека површина, како и висока отпорност на стареење. Моделот има вграден механизам за трансформација во кревет и за извлекување на сандакот - практични погодности за модерните домаќинства.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.Овој вид на оштетување на на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 150/72/82 см, тежина 50 кг.
Пакет 2: 145/72/82 см, тежина 41 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Ивекс 840.00 ден. 1800.00 ден. 400.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не