Спална Новара Velvet за душек 160/200 | Велеа Хоум

Новара VELVET

Спална за душек 160/200 , сива + виолетова

Спална Новара Velvet за душек 160/200 1
Спална Новара Velvet за душек 160/200 2
Спална Новара Velvet за душек 160/200 3
Спална Новара Velvet за душек 160/200 4
Спална Новара Velvet за душек 160/200 1_thumb
Спална Новара Velvet за душек 160/200 2_thumb
Спална Новара Velvet за душек 160/200 3_thumb
Спална Новара Velvet за душек 160/200 4_thumb
26300 ден
Попуст: -30%
18200 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см.
Може да се користи механизам за кревање на душекот.
За моделот погоден е механизам за кревање – специјален сет + дно од МДФ.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите и рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- L170 B210 H31/92 см.
Материјали:
- материјал за лице - висококвалитетен текстил
Тапацир:
- полиуретанска пена; дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- Иверица, цврсто дрво
Удобниот кревет е предуслов за релаксирачки и целосен сон. Спалната Новара е модел кој гарантира беспрекорен квалитет и совршена удобност. Тапациран е со висококвалитетна еко кожа. Ткаенината е издржлива, пријатно мека на допир. Моделот овозможува монтирање механизам за подигнување на душек, кој оптимално ќе го искористи просторот дома. Рамката на душекот ја надополнува удобноста на двострани душеци и обезбедува природна циркулација на воздухот.
Обрнете внимание!
Наведената цена не вклучува душек.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
Број пакети: 2
Пакет 1: 171/6/94 см., тежина - 26 кг.
Пакет 1: 206/34/16 см., тежина - 42 кг.
  

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Новара VELVET 1100.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не