Табуретка Доли | Велеа Хоум

Доли

Табуретка , венге

1900 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

венге

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Со Доли табуретките ќе донесете свежа и разиграна нота во вашата дневна соба.
Димензии: L34 B34 H42 см.
Можност за избор помеѓу еко-кожа во наведените бои.
Погодна е да се надополнат секакви софи.
Доли е идеален избор за оние кои бараат квалитетен додаток на троседот, масичката за кафе во дневната соба или трпезаријата. Тоа е совршен избор за оние кои едноставно сакаат да додадат стилски акцент во нивниот ентериер.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 35/35/42 см, тежина 1 кг.
 
Модел Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Доли 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1500ден., клиентот плаќа минимална такса од 1500ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1400ден., клиентот плаќа минимална такса од 1400ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не