ТВ комода Енцо | Велеа Хоум

Енцо

ТВ комода , даб вотан + антрацит мат

ТВ комода Енцо 1
ТВ комода Енцо 1_thumb
8300 ден
Попуст: -38%
5000 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Не е потребно монтирање на ѕид!
Димензии:
- L120 B44 H62 см.
Материјали:
Основа:
- ламинирана иверица, даб сонома
- ПВЦ рабови
Врати / предница:
- ламинирана иверица
- ПВЦ рабови
Механизми:
- шини за фиоки
- шарки
- рачки
ТВ  комода Енцо ќе даде оригинален стил и сјај на една од најважните области во домот. Моделот има карактеристична скршена линија, која покрај спектакуларен изглед, обезбедува голем плотна за ТВ  и практични прегради за складирање. Комодата е изработена од ламинирана иверица со површина отпорна на стареење што лесно се одржува.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за оштетување на мебелот.

Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.

Број пакети: 3
Пакет 1: 124/46/7.5 см., тежина - 23.2 кг.
Пакет 2: 60/45/8 см., тежина - 10.4 кг.
Пакет 3: 45/15/6 см., тежина - 1 кг.

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Енцо 1300.00 ден. 200.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не