Аголна гарнитура Хазарт на извлекување | Велеа Хоум

Хазарт

Аголна гарнитура на извлекување , беж , лев

premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 1
premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 2
premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 3
premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 4
premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 5
premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 6
premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 7
premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 8
premium
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 9
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 1_thumb
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 2_thumb
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 3_thumb
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 4_thumb
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 5_thumb
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 6_thumb
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 7_thumb
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 8_thumb
Аголна гарнитура Хазарт на извлекување 9_thumb
71300 ден
Попуст: -33%
47200 ден
Акција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев
беж

Бесплатна достава: 7 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L273 B165 H95 см
- област за спиење: 118/200 см
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа: цик-цак пружини
- полнеж на седиштата: полиуретанска пена 10 см N25, вата од полиестер
- душек - полиуретанска пена 8 см N25, вата од полиестер
- задни перничиња: мешавина од полиестерска обвивка и полиуретанска пена
Градба:
- дрво, иверица, ламинирана иверка; ПДВ
Предности;
* функција на креветот - механизам на душек на повлекување
* тапациран грб
Аголна гарнитура Хазарт им дава значење на зборовите кои копнеат по удобноста на домот. Секоја извивка од него е оптоварена со удобност и расположение за релаксација. Софата е тапацирана со густа и исклучително мека површина, кадифена и пријатна на допир. Пополнувањето е изработено од високо еластични материјали, кои со основата на челични пружини создаваат одлична удобност и обезбедуваат зачувување на изгледот на моделот. Моделот Хазарат со е вграден механизам за душеци кој ви овозможува лесно да ја претворите софата во голем и удобен кревет.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 165/100/95 см, тежина 45 кг.
Пакет 2: 170/100/94 см, тежина 62 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Хазарт 700.00 ден. 1700.00 ден. 600.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Често се купуваат заедно:
Слични производи
Последно видени

Следете не